Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Організація освітнього процесу

Дата: 3 серпня 2021 о 09:15, Оновлено 17 листопада 2021 о 11:37
Автор: Пригон Г. С.

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно до   Закону України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.

Пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи Стрижівського ліцею Коростишівської міської ради  щодо попередження пропусків занять учнями закладу освіти.

Алгоритм дій з питання попередження пропусків навчальних занять учнями

Стрижівського ліцею Коростишівської міської ради

1. Щоденно класний керівник здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, відмічає кількість пропущених уроків та вказує причину пропуску у класному журналі у розділі «Облік відвідування (пропусків занять)» .
  2. Медична сестра та черговий вчитель ведуть облік відвідування та отриману інформацію після першого уроку вносять у «Журнал відвідування уроків учнями ліцею».
  3.  Батьки зобов’язані своєчасно інформувати класного керівника про причину відсутності дитини (учня) до початку занять в перший же день його відсутності на уроках.

4.   Підтверджуючим  документом про причину відсутності  учня на уроках є:

•   медична довідка з печаткою лікаря і установи;
  •   записка від батьків.

5.   Відпускати учнів з уроків по важливим причинам дозволяється класному керівникові  або учителю-предметнику, про це в той же день повідомити заступника директора з НВР або соціального педагога.

6.   Відпускати учнів з навчальних занять дозволяється тільки по записці батьків.

7.   Класний керівник у кінці семестру  та навчального року здає інформацію про відвідування занять учнями (за установленим зразком):

- ПІБ учнів пропустивших заняття;

- кількість пропущених уроків;

- причини.

8.    Класному керівнику,  у разі відсутності учнів на навчальних заняттях протягом 10-ти робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин,  невідкладно інформувати адміністрацію.

9. Адміністрації Стрижівського ліцею,  у разі відсутності учнів на навчальних заняттях протягом 10-ти робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин,  невідкладно інформувати Коростишівський відділ поліції ГУНП України та службу у справах дітей Коростишівської міської ради.

10.  Адміністрації Стрижівського ліцею постійно здійснювати контроль за веденням документації і за рахунком відвідування та прийняття мір до учнів, які ухиляються від навчання.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.